Dijital Kurye Platformu Bankacılık ve Finans Sektörlerine Hizmet Veriyor

Geleneksel sözleşme taşımacılığını dijitalleştiren Dijital Kurye Platformu bankacılık ve finans sektörlerine de hizmet veriyor. Sanal bankaların ve diğer finans kuruluşlarının sahadaki fiziksel temsilcisi olmak üzere çalışıyor.

Dijital kontrat yönetimi ve kimlik doğrulama hizmetlerini müşterilerinin kapısına getiren Dijital Kurye Platformu, bankacılık ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunuyor. Bankalara ve finans kuruluşlarına, mevzuat değişikliklerine anında ve etkin şekilde uyum sağlama imkanı sunan platform, yeni düzenlemelerin getirdiği imzalama ve kimlik doğrulama gerekliliklerini karşılıyor.

Platformun bugün sanal bankaların ve diğer finans kuruluşlarının sahadaki fiziksel temsilcisi konumuna geldiğini belirten Dijital Kurye CEO’su Oral Başer, bankacılık sektörünün ve bankacılık dışı finansal hizmetlerin ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde karşıladıklarını vurguladı. Başer, “Finans sektörünün güvenliğine de önemli katkılarda bulunan Dijital Kurye Platformu, uçtan uca şifreleme ve gelişmiş kimlik doğrulama teknikleriyle müşteri verilerinin korunmasını ve sahtecilik girişimlerinin önlenmesini sağlıyor. Finansal kuruluşlar bu sayede hem yasal yükümlülüklerini hem de müşterilerine karşı sorumluluklarını yerine getirebiliyor” dedi.

2022’de hizmet vermeye başlayan platform, sözleşme taşımacılığı hizmeti kapsamında imzalatılmak istenen belgelerin, dijital olarak doğrulanan kişilerle kapıda imzalatılmasını, imza süreci tamamlandığında da belgenin hem gönderici hem de imzacı ile paylaşılmasını sağlıyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x